10 Adımda Profesyonel Yöneticilik Akademisi

Yöneticilik ile ilgili akademik bilgileri, pratik ve yaşamsal deneyimlerle harmanlayarak yöneticilik vizyonu yaratmak.

Katılım Şartları:
Edebiyata ve yazma deneyimine ilgi duyan her yetişkin programa katılabilir.

Sertifika Hakkında:
Toplam 36 saat dersten oluşan ve 12 hafta sonu sürecek programa %70 oranında devamlılık gösteren ve program bitiminde sunulan teknikler doğrultusunda kurmacanın gereklerini yerine getiren katılımcılara Beykoz Üniversitesi tarafından sertifika verilecektir.

Eğitimin Detayı

 1. İletişim
 2. Beden Dili
 3. Kriz ve Değişim Yönetimi
 4. İnsan Kaynakları Yönetimi
 5. Satış ve Müşteri İlişkileri
 6. Problem Çözme Teknikleri
 7. Stres Yönetimi
 8. Zaman Yönetimi
 9. Motivasyon
 10. YöneTEAM Becerileri

Eğitim Yeri: Beykoz Üniversitesi Rektörlük Yerleşkesi

Eğitim Süresi:

Her bir modül birer gün olmak üzere toplam 10 tam gün.  (09:30-16:30)
Cumartesi günleri; 10 hafta
Başlangıç: 17 Kasım Cumartesi

 Erim Hısım

 • Ankara doğumlu olan Hısım, Hacettepe Üniversitesi İstatistik lisans ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Yüksek lisans dereceleri sahibidir.
 • Başbakanlık bünyesinde başladığı iş yaşamına, araştırma sektöründe devam etmiş ve çeşitli kuruluşlarda İK yönetimi ve benzeri pozisyonlarda görevler üstlenmiştir.
 • Araştırmacılar Derneği’nin kuruluş çalışmalarında yer almış, İstatistikçiler Derneği’nde üç dönem başkanlık üstlenmiş, Türkiye Genç İşadamları Derneği’nin ise yönetimde yer almıştır. Halen PERYÖN üyesidir.
 • Akademik çalışmalarına, öğretim görevlisi olarak yer aldığı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde (MSGSÜ)  lisans ve yüksek lisans programlarında devam etmektedir.
 • Halen verdiği dersler arasında; İnsan Kaynakları Yönetimi, Değişim Yönetimi, Performans Yönetimi, Kariyer Yönetimi, Halkla İlişkiler, İletişim, Örgütsel Davranış, Sunum Teknikleri, Yönetim Becerileri, Satış Teknikleri, Müzakere Becerileri, Stratejik Yönetim, Takımdaşlık, İnovasyon, Kriz Yönetimi, Motivasyon, Mülakat Teknikleri  ve Liderlik gibi dersler vardır.
 • Bir çok kuruluşa eğitmen ve yönetim danışmanı olarak ve yüzlerce bireye de psikolojik danışman, koç, mentör ve iş menajeri olarak destek olmaktadır.
 • Bugüne kadar on binlerce kişiye ve yüzlerce kuruma eğitim vermiştir.
 • Başta Anadolu’dakiler olmak üzere tüm Türkiye’deki üniversiteleri 7 yıldır taramakta ve çeşitli konularda seminer ve konferanslar vermektedir. (Nool’cek Benim Geleceğim, Nassı Ossun Benim Sivim, Yolculuk Nire Hemşerim, Dönelim Fabrika Ayarlarımıza, Tersten Bakmak, Coffe Break, sit davn şov, meslek seçME, çalışMA hayatı…)                          
 • “Takımdaşlık Analizi” ve “İK Yönetiminde Uygulamalar” ve son olarak da “Tersten Bakmak” kitaplarının yazarı olan Hısım, ayrıca birçok yayımlanmış makaleye ve çeşitli bilimsel kongrelerde sunulmuş tebliğlere de imza atmıştır. Ayrıca KEFE Analizi, KEYS Kişilik Envanteri ve Kariyer Tamamlama Testlerinin hayata geçmesini de sağlamıştır.
 • Dünyada sıfır yaşından itibaren kariyer planlaması yapılan ilk ve tek proje çocuk babasıdır.

Başka ne midir?

 • Algı mühendisi, arı kovanına çomak sokan adam, biraz uçarı, biraz haşarı, bolca neşeli, biraz Evliya Çelebi, biraz meddah, biraz koç, biraz sürpriz, biraz eğitmen, biraz danışman ama en çok da insan…

Program Ücreti: 3.750 TL (+ KDV)

Ödeme Yöntemleri:

 1. Peşin / Havale / EFT
 2. Kredi Kartı (Bonus özellikli kartlara vade farkı alınarak taksit yapılabilmektedir.)

Hesap Adı: BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
IBAN: TR95 0013 4000 0155 4151 2000 01

Not: Tarafımıza yapılacak olan kayıt ödemelerinde, katılımcı adı ve program adının yazılması zorunludur. (Örneğin; “Ayşe Can – Yazmanın İncelikleri”)

Kayıt ve detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Diğer sorularınız için bize her zaman gelisim@beykoz.edu.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.